16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі мерекесіне орай «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтары және «Атамекен» студенттік отрядтарының жастар қоғамдық бірлестігінің төрағасы Н. Қ. Шаңғытбаевтың атынан марапаттау

16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі мерекесіне орай «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтары және «Атамекен» студенттік отрядтарының жастар қоғамдық бірлестігінің төрағасы Н. Қ. Шаңғытбаевтың атынан колледжіміздің жастар ісі комитет инспекторы: Гүлназ Айтқазықызы жастар саясатын жүзеге асыруға, қаламызды көркейтуге, еңбеққор жастарды тәрбиелеп, белсенді жастардың мерейлерін үстем етуге зор ықпалын тигізіп жүргені үшін АЛҒЫС білдірілді.